17 серпня 2024 10:37

Екс-динамівець Хобленко перервав безгольову серію "Чорноморця"

«Чорноморець» нарешті перервав свою безгольову серію, яка розпочалася у травні («Рух» — 0:2, «Дніпро-1» — 0:2), продовжилася на старті цього сезону («Кривбас» — 0:1, «Зоря» — 0:1) і збільшилася до чотирьох матчів. Востаннє до гри з «Колосом» одесити забивали на 58-й хвилині зустрічі з «Металістом 1925», яка відбулася 12 травня і завершилася перемогою «Чорноморця» з рахунком 3:0.

Ця серія не стала рекордною для одеської команди за часи виступів в елітному дивізіоні Чемпіонату України, оскільки, наприклад, навесні 2015 року «Чорноморець» не забивав протягом шести матчів. Тим не менш, цикл затягнувся. Тому гол Хобленка став дійсно важливим і виявився переможним.

Хобленко також продовжив іншу серію одеситів — безнічійну, яка збільшилася до 16-ти матчів, що є третім результатом в історії виступів «Чорноморця» в УПЛ.