17 серпня 2024 10:52

Зіркзе про 1:0 з "Фулхемом": "Перемога та гол у моєму 1-му матчі – приголомшливо. У МЮ чудова команда, хочемо досягти чогось великого"

Джошуа Зіркзе поділився емоціями після дебюту за "МЮ".

"Манчестер Юнайтед" обіграв "Фулхем" у домашньому матчі 1-го туру АПЛ (1:0). Зіркзе забив переможний гол на 87-й хвилині, вийшовши на заміну у 2-му таймі. Сьогоднішня гра стала для форварда першою у складі манкуніанців.

«Перемогти тут у своєму дебютному матчі та забити гол – це щось неймовірне.

Мені казали, що [забити на «Олд Траффорд»] – одне з найприємніших відчуттів у житті. Мені пощастило випробувати це у своїй першій грі. Це приголомшливе почуття.

Вболівальники заслужили на цю перемогу, але випробувати на додачу ці емоції [від забитого гола] просто чудово.

Мені тут дуже комфортно, у нас чудова команда. Ми хочемо досягти чогось великого. Я вбираю це день за днем», – сказав нападник «Манчестер Юнайтед».