16 серпня 2024 00:11
Гарі Невілл: "Ставив на перемогу "Арсеналу" в АПЛ минулого року, залишаюся при своїй думці. За Артети клуб стабільно розвивається, змагається з однією з найкращих команд в історії ліги - "Сіті" Гвардіоли"
Гарі Невілл висловився про шанси "Арсеналу" на чемпіонство в АПЛ.
«Минулого року я ставив на перемогу «Арсеналу» у Прем'єр-лізі і цього сезону залишаюся при своїй думці. «Арсенал» рухається висхідною траєкторією і стає краще з кожним роком.
Очевидно, що їм доведеться змагатися з однією з найкращих команд, які будь-коли були в цій лізі, – з «Манчестер Сіті» під керівництвом Пепа Гвардіоли, тож це завжди буде складно.
Проте я вважаю, що «Арсенал» має стабільність з тренером Мікелем Артетою та стабільність у команді, яка продовжує розвиватися.
Не можна списувати з рахунків "Манчестер Сіті", але я знову обираю "Арсенал". Минулого року вони були такі близькі, і я думаю, що цього разу вони зможуть зробити цей додатковий крок», – сказав колишній захисник «МЮ» в ефірі Sky News.
Коментарі
Увійдіть в систему
або
Зареєструйтесь