14 серпня 2024 00:19

Моурінью - про виліт "Фенербахче" з Ліги чемпіонів: "Ми все одно ніколи не виграємо цей турнір"

Головний тренер "Фенербахче" Жозе Моурінью висловився про виліт своєї команди з Ліги чемпіонів після того, як вона за сумою двох зустрічей поступилася "Ліллю" з рахунком 2:3.

«Я пишаюся своїми гравцями. Як команда, ми зробили все. Ми втратили шанс зіграти з найбільшими клубами світу, проте факт полягає в тому, що нам все одно ніколи не виграти Лігу чемпіонів.

Правду кажучи, я хотів би виступати в Лізі чемпіонів, але в ній ми ніколи не дійдемо до фіналу, тоді як у Лізі Європи ми маємо шанс. З погляду конкуренції Ліга Європи цікавіший турнір для нашої команди», — наводить слова Моурінью A Spor у соцмережі Х (раніше Twitter).

На 90+1-й хвилині м'яч у свої ворота зрізав захисник «Лілля» Бафоде Діакіте. На 118-й хвилині рахунок зрівняв нападник «Лілля» Джонатан Девід.