12 серпня 2024 17:43

"Олександрія" обіграла ЛНЗ

Сьогодні, 12 серпня, завершився другий тур Української Прем'єр-ліги матчем між черкаським ЛНЗ та Олександрією. Поєдинок закінчився перемогою гостей із рахунком 2:0.

У першому таймі команди діяли обережно та не створювали багато гостроти біля чужих воріт. Проте в кінцівці тайму команди Ротаня та Карраско могли відзначитися.

Спочатку Кучеренко врятував ЛНЗ, зумівши відбити м'яч, який Ковалець підправив після вражаючого удару «ножицями» від Шулянського. А потім Єрмаков впорався із ударом Ассінора.

Однак на початку другої половини Олександрія вийшла вперед. Ковалець після розіграшу кутового першим відгукнувся на м'яч та реалізував момент.

Потім команда Ротаня подвоїла перевагу. Безерра увірвався з флангу в штрафний майданчик та зумів переграти голкіпера ЛНЗ завдяки рикошету від захисника.

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Олександрії.