9 серпня 2024 17:25

"Ворскла" розгромила "Лівий берег", колишній динамівець Мякушко відзначився голом

У другому турі нового розіграшу чемпіонату України у п'ятницю, 9 серпня, в Києві місцевий Лівий Берег приймав полтавську Ворсклу. Гра завершилася перемогою гостей із рахунком 3:0.

У першій половині зустрічі Ворскла діяла активніше та більше контролювала м’яч, але відзначитися голом футболісти обох команд так і не змогли.

У другому таймі перевага Ворскли далася в знаки і перший гол полтавців у розіграші УПЛ 2024/2025 записав до свого активу Челядін, який скористався помилкою голкіпера киян.

На 68-й хвилині збільшив рахунок у зустрічі Ковталюк, який відзначився ударом головою після передачі Челядіна. Остаточний рахунок у грі у доданий час встановив М'якушко.