5 серпня 2024 21:35

Іспанія завдяки перфомансу гравця "Барселони" здобула вольову перемогу над Марокко та вийшла у фінал Олімпіади-2024

Іспанія переграла Марокко (2:1) у півфіналі Олімпіади-2024. Результат та огляд гри читайте на "Футбол 24".

Олімпіада-2024

Марокко – Іспанія – 1:1

Голи: Рахімі, 37 (пен) – Лопес, 66, Санчес 85

Гра між командами розпочалася активно, але на 13 хвилині виникла пауза через травму основного арбітра. Танташев не зумів продовжити гру, а його місце зайняв Нюберг. Іспанія мала невелику перевагу у моментах, але відкрити рахунок першими вдалося саме марокканцям. Барріос сфолив на Річардсоні у своєму штрафному майданчику. Арбітр після перегляду VAR призначив 11-метровий, який вдало реалізував Рахімі. Для Суф'яна гол став шостим на турнірі. Він вчетверте забив на Олімпіаді з пенальті.

По перерві іспанці домінували у володінні, а їхні моменти були небезпечнішими, ніж у противника. Один з таких епізодів закінчився голом. Фермін підібрав м'яч у штрафному майданчику, змістився в центр і пробив. Голкіпер нічого не зумів вдіяти. Марокко відповів кількома гострими атаками, але вони до гола не призвели. А ось у Іспанії зіграла заміна. На 85 хвилині Санчес з передачі Ферміна Лопеса вивів свою команду вперед. Марокканці під кінець гри тисли на ворота суперника, але змінити цифри на табло не змогли.

Отже, Іспанія вийшла у фінал Олімпіади, де зіграє з переможцем пари Франція – Египет.