3 серпня 2024 17:44
1

"Олександрія" – "Динамо" 0:2. Першість U-19. Звіт про матч

У суботу, 3-го серпня, юнацька команда «Динамо» розпочала виступ у новому сезоні першості U19. У рамках стартового 1-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд підопічні Ігоря Костюка зустрілися із представником кіровоградської області – «Олександрією». Цей матч був виїзним для нашої команди й проходив на полі стадіону «Ніка-плюс».

Динамівці впевнено розпочали матч та з перших хвилин почали використовувати пресинг. Балаба виконав штрафний удар – Макаренко зумів зреагувати та кулаками вибити м’яч на кутовий, а після подачі від кутової позначки господарі змогли відбитися. Надалі кияни продовжували володіти ініціативою та вести гру на половині поля суперника.

На 20-й хвилині гру було перервано через повітряну тривогу. Після поновлення гри командам довелося грати під рясною зливою. У середині тайму гра проходила переважно у середині поля, без особливо небезпечних моментів біля воріт обох команд.

На початку другого тайму кияни повели в рахунку. Перший гол команди у новому сезоні забив новачок «біло-синіх» Александре Пеікрішвілі.

Рахунок 0:1 тримався до компенсованого часу, а на 91-й хвилині Іван Андрейко забив другий м’яч, встановивши підсумковий рахунок у грі – 0:2.