1 серпня 2024 23:53

Ліга конференцій. "Маккабі" здійснив марний подвиг – помилка Сироти допомогла іншому екс-динамівцю забити гол

У четвер, 1 серпня, відбулися матчі-відповіді 2-го кваліфікаційного раунду Ліги конференцій.

Ліга конференцій, 2-й квал. раунд. Матчі-відповіді

Сабах – Маккабі Хайфа – 3:6 (по пенальті – 3:2; перший матч – 3:0)

Голи: Шафранко, 47, Парріс, 71 – Азіза, 17, П'єро, 67, 90+1, Шіміч, 70, Рафаєлов, 72

Пафос – Жальгіріс – 3:0 (у дод. час; перший матч – 1:2)

Голи: Танковіч, 21, Сілва, 101, Драгомір, 118

На 36-й хвилині вилучено Захарі (Жальгіріс)

Університатя – Марібор – 3:2 (перший матч – 0:2)

Голи: Міріце, 52, Сьєрра, 72, Колійч, 90+5 – Ілічіч, 68, Якуповіч, 82

Бранн – Гоу Ехед Іглз – 2:1 (перший матч – 0:0)

Голи: Фінн, 42, Кнудсен, 62 – Тенгстедт, 2

Інтер Ескальдес – АЕК – 0:4 (перший матч – 4:3)

Голи: Гарсія, 29, 74, 86, Амрабат, 83

Маккабі здійснив подвиг, зумівши відігратися в гостях після домашньої поразки з рахунком 0:3. Однак команда Олександра Сироти поступилася в серії пенальті – "зелені" зуміли реалізувати тільки два удари з п'яти. Причому вирішальний 11-метровий схибив Фратсді П'єро, автор дубля в основний час.

Сам Сирота вийшов у стартовому складі Маккабі і провів на полі 84 хвилини – аж до своєї заміни. Незважаючи на велику результативність, українець гольовими діями не відзначився, а ось в одному з м'ячів Сабаха є його безпосередня вина. Він припустився грубої помилки, коли Перріс забивав за Сабах на 71-й хвилині.

Жальгіріс вибув із турніру, двічі пропустивши в додатковий час. Це й не дивно, враховуючи вилучення захисника гостей Захарі вже на 36-й хвилині. Наставник литовців був змушений терміново випускати на заміну українця Мирослава Мазура, проте "біло-зелені" все одно не вистояли.