25 липня 2024 10:52

Мареска поділився враженнями від першого матчу у "Челсі" з "Рексхемом"

Головний тренер "Челсі" Енцо Мареска висловився про перший матч на чолі команди. "Челсі" зіграв унічию з "Рексемом" (2:2), розпочавши американське турне.

«Результат завжди важливий, але зараз найголовніше — оцінити гру, особливо після двох тижнів з моменту нашого старту. Я був дуже задоволений як у першому таймі, так і у другому. Шкода, що ми пропустили два голи, але загалом, коли думаєш про таких гравців, як Фофана, який відіграв 45 хвилин після річної перерви, та про різні ситуації, я задоволений.

Не має значення, на якому рівні знаходиться суперник, коли за м'ячем залишаються 11 гравців, завжди важко знаходити простір та рішення. Це не легко. Ми намагалися у першому таймі, намагалися і у другому, і, звичайно, ми зробили багато чого, що могло б покращити нашу гру. Але ми приступили до роботи всього два тижні тому, тому для мене було важливо зрозуміти, що являє собою команда і яка у неї ідентичність», — наводить слова Марескі офіційний сайт «Челсі».