24 липня 2024 22:58

Отаменді про відновлення матчу з Марокко через 2 години: "Історична ганьба. Аргентина чекала годину і 40 хвилин, але ніхто не сказав, що сталося"

Ніколас Отаменді висловився про двогодинну паузу у матчі з Марокко на Олімпіаді.

У 1-му турі олімпійського футбольного турніру Аргентина програла Марокко з рахунком 1:2.

На 16-й доданій до другого тайму хвилині Аргентина зрівняла рахунок, але суддя Гленн Нюберг подався дивитися відеоповтор щодо можливого офсайду. У цей час на трибунах стадіону «Жоффруа-Гішар» у Сент-Етьєні почалися заворушення – арбітр повів команди з поля, а глядачів попросили залишити стадіон.

Пауза у матчі тривала близько двох годин. Після поновлення гра тривала ще 2 хвилини, при цьому гол аргентинців було скасовано.

«Це історична ганьба. Нічого подібного ніколи не траплялося раніше.

Марокканці не хотіли грати [після паузи], і ми теж. Ми чекали годину та 40 хвилин, але ніхто не сказав нам, що сталося. Це змушує почуватися безпорадним», – сказав капітан олімпійської збірної Аргентини Отаменді.