15 липня 2024 13:18

"Це кіно". Скалоні висловився про завершення кар'єри Ді Марії у збірній Аргентини.

Головний тренер збірної Аргентини Ліонель Скалоні висловився про завершення кар'єри в національній команді вінгера Анхеля Ді Марії. Останнім матчем у складі Аргентини для Ді Марії став фінал Кубка Америки - 2024, в якому аргентинці обіграли Колумбію (1:0). Футболіст вийшов у стартовому складі «Альбіселесте» і був замінений на 117-й хвилині при рахунку 1:0 на користь аргентинців. Під час відходу на заміну Ді Марія розплакався.

«Сьогоднішня гра Ді Марії була однією з найкращих у його кар'єрі. Він легенда, і те, як закінчилася його історія, - це кіно», - наводить слова Скалоні TyC Sports у соцмережі Х (раніше Twitter).

Основний час матчу завершився без забитих м'ячів, тож переможець гри визначався у додатковий час. Вирішальний гол на 112-й хвилині забив нападник Лаутаро Мартінес із передачі півзахисника Джованні Ло Чельсо.