14 липня 2024 23:12

Досі перед очима. Дулуб зізнався, чого не вистачило Україні на Євро

Відомий тренер Олег Дулуб розповів, чого не вистачило збірній України на Євро-2024:

«У мене досі перед очима стоїть момент Судакова – здається на 90+ хвилині матчу проти Бельгії. Коли він по центру обіграв і просто влучив у воротаря. Ось це удача, яка має велике значення. Особливо на таких великих турнірах», – сказав Дулуб.

Україна посіла останнє 4-те місце у групі Е із 4 очками. Стільки ж набрали і Румунія, Бельгія та Словаччина, які вийшли до плей-оф. Українці розташувалися на останньому рядку квартету через найгіршу різницю забитих і пропущених м'ячів.

В останньому турі групового етапу Україна мала перемагати Бельгію, щоб пробитися до 1/8 фіналу, але зіграла внічию 0:0. На останніх хвилинах Георгій Судаков міг забити, але пробив по центру воріт – в руки голкіперу бельгійців.