11 липня 2024 16:52

Мама Уоткінса в пабі перед 1/2 фіналу: "Випустіть мого сина на це гребане поле!". Форвард Англії забив Нідерландам на 91-й, вийшовши на заміну

Мама Оллі Уоткінса до півфіналу закликала дати йому ігровий час на Євро-2024.

У середу гол форварда «Астон Вілли» на 91-й хвилині півфіналу з Нідерландами приніс збірній Англії перемогу та вивів у фінал чемпіонату Європи. Уоткінс вийшов на заміну на 81-й хвилині зустрічі.

Раніше нападник зізнавався, що його засмучує відсутність ігрового часу на турнірі, оскільки він зіграв лише 20 хвилин у другому матчі. групового етапу проти Данії (1:1).

Після вчорашньої гри в інтернеті з'явилися кадри, на яких мама футболіста звертається до англійських уболівальників, які зібралися в пабі за кілька днів до ігри в Дортмунді.

«У середу [я бажаю], щоб вони нарешті дозволили моєму синові вийти на це гребане поле», – заявила вона у мікрофон під схвальну реакцію присутніх.