6 липня 2024 12:50

Асистент збірної Німеччини увірвався до суддівської кімнати після гри з Іспанією та образив арбітра

Асистент збірної Німеччини Сандро Вагнер увірвався у роздягальню із суддями після матчу 1/4 фіналу Євро-2024 з Іспанією (2:1) та голосно ображав головного арбітра зустрічі Ентоні Тейлора. Про це повідомляє Bild.

Нагадаємо, на 106-й хвилині цього матчу атакуючий півзахисник бундестім Джамал Мусіала влучив м'ячем у руку захиснику "Фурія Роха" Марку Кукурельє. Проте Ентоні Тейлор не призначив пенальті за цей епізод.

На 51-й хвилині півзахисник іспанців Дані Ольмо відкрив рахунок у грі з передачі вінгера Ламіна Ямаля. На 89-й хвилині хавбек німців Флоріан Вірц зрівняв рахунок із передачі Йозуа Кімміха. На 119-й хвилині Меріно вивів "Фурія Роха" вперед.

У півфіналі турніру збірна Іспанії зіграє із французькою національною командою. Зустріч відбудеться 9 липня.