4 липня 2024 13:03

"Інтер" Майамі з Кривцовим вирвав перемогу у матчі чемпіонату МЛС: команда українця зберегла лідерство

Інтер Майамі здобув перемогу над Шарлотт у виїзному поєдинку чемпіонату МЛС, який пройшов за київським часом у ніч на четвер, 4 липня (2:1).

Український центрбек Сергій Кривцов вийшов у стартовому складі гостей, провів на полі 45 хвилин ігрового часу і був замінений у перерві на італійського захисника Янніка Брайта.

Зіркові форварда Інтера, аргентинець Ліонель Мессі та уругваєць Луїс Суарес пропустили матч через участь у Копа Америка у складі своїх збірних.

На 21-й хвилині Кривцов отримав жовту картку, яка стала для нього третьою цього сезону.

У першому таймі команди обмінялися голами - на м'яч фінського нападника гостей Роберта Тейлора відповів ганський форвард господарів Патрік Аг'єманг.

Інтер вирвав перемогу на 86-й хвилині поєдинку завдяки голу півзахисника Бенджаміна Кремаскі.

Чемпіонат Іспанії Східна конференція

Шарлотт – Інтер Майамі – 1:2

Голи: Тейлор, 30 (0:1), Аг'єманг, 41 (1:1), Кремаскі, 86 (1:2)

Вилучення: Аг'єманг, 90+6

33-річний Кривцов провів у поточному сезоні 16 матчів, але не відзначився результативними діями.