2 липня 2024 21:18

Беллінгем про гол Словаччині ударом через себе: "Подумав: "Я на висоті 6 футів від землі, як Роналду!" Один з найважливіших моментів у моїй кар'єрі"

Джуд Беллінгем висловився про свій гол у ворота збірної Словаччини на Євро-2024.

У 1/8 фіналу Євро-2024 Англія здобула перемогу з рахунком 2: 1 у додатковий час. Беллінгем зрівняв рахунок на 5-й доданій до 2-го тайму хвилині, забивши ударом через себе. Після гола півзахисник збірної Англії та «Реала» вигукнув: «Хто ж ще?»

«Це була більш інстинктивна [дія], ніж будь-що інше. М'яч опинився в ідеальному місці, хоч і трохи позаду мене.

Коли я був у повітрі, я подумав: «Я на висоті шести футів від землі, як Роналду!»

Але потім, подивившись повтор, я побачив, що одна рука все ж таки торкалася землі, так що це не було найакробатичнішим моментом.

Але контакт [з м'ячем] був хороший. Визначно один із найважливіших моментів, що запам'ятовуються, в моїй кар'єрі на даний момент», – сказав півзахисник збірної Англії.