1 липня 2024 08:40

Саньоль про 1:4: "Перший гол Іспанії потрібно було скасувати через офсайд Морати, але вони заслужили пройти далі. Грузія виграла свій чемпіонат Європи ще до цього матчу"

Віллі Саньоль висловився після вильоту Грузії із Євро-2024.

У 1/8 фіналу чемпіонату Європи Грузія розгромно програла Іспанії (1:4). Для грузинської збірної це був перший великий турнір історії.

«Ми запам'ятаємо перший тайм, де ми були досить добре організовані. Але є деякі моменти, які нам не сподобалися.

Перший гол мав бути скасований, бо Мората був у офсайді. Я не знаю, чим займалися у кімнаті ВАР. Можливо, за рахунку 1:0 на перерву все було б інакше. Але Іспанія була сильнішою і заслужила пройти далі.

Ми виграли свій чемпіонат Європи ще до цього матчу. Я сподіваюся, що ми залишили про Грузію гарне враження», – сказав головний тренер збірної Грузії.