30 червня 2024 22:14

Беллінгем про гол на 95-й: "30 секунд до вильоту, відчуття – ти підвів націю. І тут один удар – і все чудово, полегшення"

Джуд Беллінгем передав емоції після голу на 95-й хвилині у плей-офф Євро-2024.

Англійці з 25-ї хвилини поступалися словакам у матчі 1/8 фіналу Євро-2024 (2:1). На 95-й першим ударом у ворота для Англії Джуд Беллінгем забив через себе, зрівнявши рахунок, а на першій хвилині додаткового часу Харрі Кейн забив переможний гол.

«Ти за 30 секунд від того, щоб поїхати додому. Відчуття таке, що ти підбив націю. І тут один удар по м'ячу – і все чудово.

Я не хочу відчувати таких почуттів. Але коли це трапляється [і все виходить] – це чудово.

Грати за Англію класно, але також при цьому чиниться великий тиск. Те, що я на полі, забиваю – це полегшення, визволення. Дуже радісний момент», – сказав півзахисник збірної Англії та «Реала» Беллінгем.