27 червня 2024 13:38

Беллінгем у матчі зі Словенією: "#####, віддай пас! Вже пізно тримати м'яч!". Кейн пробив здалеку в 1-му таймі, коли Джуд був у штрафному майданчику

Джуд Беллінгем розлютився на партнерів зі збірною під час матчу зі Словенією.

У заключному турі групового етапу Євро-2024 Англія та Словенія зіграли внічию (0:0). Команда Гарета Саутгейта вийшла у плей-офф з 1-го місця у групі С.

Після матчу телеканал ITV опублікував кадри з трансляції, де Беллінгем щось емоційно висловлює партнерам по команді. Імовірно, момент стався в кінці 1-го тайму, коли після подачі кутового Харрі Кейн пробив з дальньої дистанції в момент, коли Беллінгем знаходився в штрафній площі Словенії.

Як стверджує експерт із читання по губах Джеремі Фрімен, Беллінгем вигукнув: «Гей, справді, #####, віддай пас! Вже пізно тримати м'яч, #####, пасуй! При цьому експерт не зміг визначити, чи було невдоволення Беллінгема спрямоване на будь-кого з партнерів по команді.

У 1/8 фіналу Євро-2024 Англія зіграє зі Словаччиною.