26 червня 2024 13:12

Англія зіграла сьому нульову нічию на чемпіонатах Європи. За цим показником три леви поступаються лише італійцям

Вчора збірна Англії зіграла у нульову нічию проти Словенії, що дозволило "трьом левам" посісти перше місце у групі з 5 очками в активі. Зважаючи на те, в якому стилі грала команда Гарета Саутгейта, його підопічні встановили цікаві досягнення у цьому поєдинку.

За інформацією Opta Analyst, для англійців це була сьома нульова нічия (з 41-го матчу) на чемпіонатах Європи. За цим показником "три леви" поступаються лише італійцям, які мають 8 ігор з 48, в яких вони зіграли з рахунком 0:0 на Євро. Крім того, володіння м'ячем у 74% стало найвищим показником для збірної Англії в матчі великого турніру, в якому вони не змогли забити (з 1966 року на чемпіонатах світу та 1980 року на Євро). Також на 30-й хвилині перший удар по воротах суперника у цьому матчі завдав Гаррі Кейн, що було найдовшим очікування удару в матчі на чемпіонаті Європи з часів їхньої зустрічі з Німеччиною на Євро-2000 (35-та хвилина).

Додамо, що Англія в 1/8 фіналу цьогорічного турніру зіграє з командою, яка посяде третє місце у групі D/E/F.