25 червня 2024 22:49

Ван Дейк про 2:3 з Австрією: "Дуже поганий матч у всіх відношеннях, ми були слабкі і у володінні, і в єдиноборствах. У мене немає пояснення - потрібно щось змінити, якщо хочемо чогось досягти"

Вірджіл ван Дейк критично оцінив гру Нідерландів у матчі з Австрією (2:3).

«Це був дуже поганий матч у всіх відносинах. Ми почали слабко як у володінні м'ячем, так і в єдиноборствах. Вибираючи моменти для пресингу та відбору м'яча, потрібно якнайдовше його утримувати, а потім включатися в гру. Але все почалося з дуелей, у яких ми були надто слабкі.

На даний момент у мене немає цього пояснення. Таке вже траплялося як у спокійній обстановці, і зараз сталося те саме. Багато чого було сказано [у перерві]. Ми добре розпочали другий тайм і одразу забили гол. Потім гра стала більш відкритою, і ми змарнували три очки.

Ми всі відповідаємо за це, винен не один і не двоє. Цього не мало статися. Якщо ми хочемо чогось досягти на цьому турнірі, нам потрібно щось змінити якнайшвидше», – сказав капітан збірної Нідерландів.