23 червня 2024 08:24

Тренер збірної Румунії про 0:2: "Бельгія – кандидат на перемогу на Євро. Ми були кращими у 2-му таймі, могли взяти очко"

Едвард Йорданеску висловився про поразку Румунії від Бельгії (0:2) на Євро-2024.

«Це дуже якісна команда: у них є швидкість, вибухова сила, міць. Це повноцінна команда. Вони кандидати на перемогу у турнірі. Ми ніколи не здавались, боролися дуже завзято. У другому таймі ми були кращими. З часткою успіху ми могли б заробити очко. Ми мали шанси зрівняти рахунок.

За рівнем складності це був найвищий рівень. Ми добре розпочали турнір, тепер подивимося, як ми впораємося з труднощами. Нам потрібні згуртованість і єдність.

Ми зробимо все можливе, щоб виправитися проти Словаччини. Усі заміни сьогодні були атакуючими, але цього було замало. Нам потрібно було постаратися не пропустити надто багато, але ця команда була непереможеною досить довго. Нам доводилося виборювати кожен м'яч. Ми програли кілька дуелей, але ми досить гарні, щоб вийти із цієї ситуації», – сказав головний тренер збірної Румунії.