19 червня 2024 17:05

Збірна України U-16 із чотирма динамівцями програла Японії з рахунком 0:6

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2008 року народження) розпочала участь у турнірі Dream Cup 2024, який проходить у Японії, на стадіоні J-Village у Фукуоці.

До заявки збірної для участі у турнірі потрапили п’ятеро динамівців – воротар Максим Роєнко, півзахисники Мирослав Романюк, Назар Іваськів, Іван Андрейко, а також форвард Максим Кучерявий.

У першому для себе матчі на турнірі підопічні Юрія Мороза зустрілися з господарями змагань, японцями. У підсумку – поразка 0:6. Відзначимо, що три голи японці провели у заключні 10 хвилин.

У стартовому складі «синьо-жовтих» вийшли четверо динамівців – Романюк (відіграв 45 хвилин), Іваськів (45 хвилин), Андрейко (62 хвилини) та Кучерявий (74 хвилини).

Крім Японії на турнірі «синьо-жовті» зіграють зі збірними Сенегалу (21 червня) та Венесуели (23 червня).

Участь у цьому турнірі є частиною підготовки юнацької збірної України (наразі це ще збірна U16, гравці 2008 року народження) до першого кваліфікаційного раунду Євро-2025 (U-17). У відборі Україна зустрінеться з Бельгією, Косовом та Казахстаном. Мінітурнір у нашій групі проходитиме в Бельгії, а матчі відбудуться 9, 12 та 15 жовтня. До другого раунду відбору виходять по дві найкращі команди кожної групи.

Японія U-16 – Україна U-16 – 6:0 (2:0)

Голи: Касаї (9), Канда (45), Йосіда (69), Окуда (83), Фудзії (88), Асада (90).

Японія U-16: Нісікава, Усуї (Дойгучі, 66), Йокої (Сінодзакі, 66), Фудзії, Кодама (Танака, 83), Кобаясі (Нісіока, 72), Канда, Такемото (Яманака, 66), Фукуока (Ногучі, 46), Касаї (Асада, 66), Йосіда (Окуда, 72).

Україна U-16: Хадасевич, Залипка, Хлівнюк (Лисицький, 62), Милокост (Коваль, 66), Соломон, Андрейко (Захарків, 62), Романюк (Середа, 46), Іваськів (Хасанов, 46), Слива, Кройтарь, Кучерявий (Геворкян, 74).

Попередження: Хлівнюк (37), Залипка (87), Геворкян (90+3).