19 червня 2024 11:52

Португалія виконала 368 пасів у першій половині матчу з чехами. Це найбільший показник за один тайм на чемпіонатах Європи

Вчора підопічні Роберто Мартінеса змогли вирвати перемогу на останніх хвилинах зустрічі у збірної Чехії завдяки голу Франсішку Консейсау (2:1). Португалія хоч і володіла ініціативою, проте виглядали досить безідейно у нападі.

Крім того, піренейська збірна виконала 368 пасів у першій половині матчу з чехами. Це є найбільшим показником передач за один тайм на чемпіонатах Європи (починаючи з 1980 року). Загалом за весь поєдинок Португалія виконала 736 пасів, з яких 113 виявились невдалими.

Додамо, що наступний матч підопічні Роберто Мартінеса зіграють 22 червня проти збірної Туреччини.