15 червня 2024 08:13

Блогер: "Мабуть, в найближчому майбутньому Волошин не посадить на лаву запасних Ярмоленка або Кабаєва"

Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграмі порівняв вінгера "Динамо" Назара Волошина з футболістом "Руху" Іллею Квасницею, якого визнали найкращим молодим гравцем сезону УПЛ:


Назар Волошин vs Ілля Квасниця
Гра з мʼячем та без

Іллю визнали найкращим молодим гравцем УПЛ. Мабуть, заслужено. Час Козловському брати в Срни контакти Романо чи писати особисто Фабріціо в дірект, бо росте другий Мудрик по частині недоліків та наявності швидкості. Правда, Ілля ще й працьовитіший в рази.

Зая був чи не головним його конкурентом. В персоні Слюбика все ж забагато гайпу у складових.
За Назара, як найкращого молодого, напевно би топив, якби він посадив на лавку або Ярмоленка, або Кабаєва. А, мабуть, в найближчому майбутньому не посадить. Доведеться тепер ще з Брагару конкурувати за роль першого на підміні. Тому не буду.

Однак, Волошин станом на ранок 14 червня 2024 року футболіст більш варіативний в своїй поведінці з мʼячем: може і мʼяч протягти, і нормальний пас виконати в закритій позиції.
На обох дуже сильно накладається ігровий стиль команд. Якщо Назар має певний баланс із різних сценаріїв участі в атакувальних діях, то в Іллі прослідковується деякий перекос на одноманітність. Команда використовує його в обмеженому наборі ігрових режимів.

Рух робить ставку на інтенсивність в обидва напрямки. Це, власне, і є причиною того, що Ілля дуже швидко видихається. Треба дати комусь завдання запросити дівчину Квасниці на інтервʼю та запитати скільки хвилин триває в них секс. Бо, якщо в ліжку його вистачає на понад годину, то щось тут не так:
⁃ Квасниця прям суттєво агресивніший за Назара одразу після втрати володіння командою, що на дистанції 2 (тут особливо), що на дистанції 5 секунд
⁃ Квасниця загалом швидше повертається на власну половину, та ще й там «доригує»
Мабуть, цим і можна пояснити чому він у 21 після 55-60 хвилини нагадує замученого травмами та пошкодженнями Ярмоленка.

В Динамо ж відповідно вищий відсоток володіння, більш атак та вони триваліші:
⁃ Волошин частіше бʼє по воротам та приймає участь більшій кількості ударних атак
⁃ Волошин виконує вдвічі більше глибоких передач та передач до штрафного

Через те, що в Динамо більший акцент не на індивідуальних діях (Ротань та Хацкєвіч називають це «взять атвєтствєннасть»), а командних, то Волошин поступається Квасниці за вдалими обведеннями. Однак, наприклад, за довжиною середнього ведення з просуванням Волошин переважає Квасницю на 2.5 метри. Теж певний натяк на проблеми Іллі з фізухою: бігає, але не довго.

В підсумку, якщо скласти голи та асисти обох в перерахунку на 90 хвилин, то маємо паритет: 0.67 проти 0.66. А це пряме підтвердження, що обом комфортно грати в таких умовах:
⁃ Волошину в мікс позиційного футболу з вертикальними нотками
⁃ Квасниці в мікс вертикального футболу з нотками позиційного футболу

Тож порівнювати їх важко. Будь-яке порівняння не буде репрезентативним, бо грають їх команди, та вони, як наслідок, в різне.