8 червня 2024 09:44

Максим ТАЛОВЄРОВ: "Не згоден, що поляки домінували у першому таймі"

Захисник збірної України Максим Таловєров прокоментував 1:3 із Польщею у товариському матчі.

«Дуже важкий матч із погляду того, що пропустили 3 голи. Було досить добрих моментів, але були й помилки. Ми дуже засмучені, бо пропустили такі три погані голи, але це футбол. Є шанс удосконалитись і натренувати те, що не вийшло.

Позитив у тому, що мали можливість створити такі моменти проти Польщі, бо ця команда досить давно грає у 5 захисників. Це досить хороший результат, коли до перерви маєш 2 або 3 виходи віч-на-віч. Це футбол, це буде урок для нас. Працюємо далі.

Я не згоден з тим, що поляки домінували у першому таймі. Так, ми пропустили 3 голи, але вони мали 3 або 4 моменти. Ми також мали свої моменти. У другому таймі грали агресивніше, але, на жаль, не вдалося забити.

Ми з Бондарем вперше грали у зв'язці, але ми професіонали повинні підлаштовуватися один під одного. Це футбол. Якщо ми тут, то маємо показувати 120%, бо це збірна. У нас немає іншого вибору», - сказав Таловєров.