28 травня 2024 22:22
"Барселона" була близька до продовження контракту з Серджі Роберто, але відклала через призначення Фліка
«Барселона» поки поставила на паузу процес продовження контракту з півзахисником Серджі Роберто, повідомив Mundo Deportivo.
Сторони вже мали усну домовленість про угоду до 2025 року. Але робота над призначенням Ганса-Дітера Фліка новим головним тренером змусила клуб змінити акцент. Тепер каталонці переглянуть, яку зарплату зможуть запропонувати футболістові.
Роберто хоче лишитися в «Барселоні», вже відхилив кілька пропозицій інших клубів. Серджі вірить керівництву клубу, що те дотримається слова. Попередній тренер Хаві публічно та особисто казав, що зацікавлений у його збереженні в команді.
Роберто – вихованець «Барселони», провів усю кар’єру у клубі. Цього сезону забив 3 голи та зробив 3 асисти у 24 матчах.
Коментарі
Увійдіть в систему
або
Зареєструйтесь