15 травня 2024 23:58

"Манчестер Юнайтед" на своєму полі обіграв "Ньюкасл" у результативному матчі

У перенесеному матчі 34 туру чемпіонату Англії Манчестер Юнайтед на своєму стадіоні переміг Ньюкасл з рахунком 3:2.

Червоні дияволи відкрили рахунок у середині першого тайму – відзначився Коббі Мейну. Але відразу після перерви Сороки зрівняли рахунок зусиллями Ентоні Гордона. А за кілька господарі знову вийшли вперед після точного удару Амада Діалло. Наприкінці зустрічі свій гол забив Расмус Хейлун, який вийшов на заміну. Ньюкасл встиг скоротити відставання після голу Луїса Холла, але більше гостей не вистачило.

Манчестер Юнайтед посідає восьме місце у турнірній таблиці АПЛ. Ньюкасл знаходиться на сьомій позиції. В обох команд по 57 очок.

В останньому турі цього розіграшу чемпіонату Англії Манчестер Юнайтед зіграє проти Брайтона, а Ньюкасл гратиме із Брентфордом.