11 травня 2024 08:58

Стали відомі оцінки Довбика та Циганкова за матч "Жирони" у Ла Лізі

10 травня відбувся матч 35-го туру Ла Ліги 2023/24 між командами «Алавес» та «Жирона». Гра завершилась із рахунком 2:2. Другий гол гості пропустили на 90+9-й хвилині.

Українські футболісти «червоно-білих» Артем Довбик та Віктор Циганков вийшли на поле у стартовому складі. Довбик відіграв увесь поєдинок, а Циганкова замінили на 73-й хвилині на Пабло Торре.

І Артем, і Віктор у цьому матчі відзначилися по одному асисту.

Після завершення зустрічі статистичний портал WhoScored поставив Довбику оцінку в 6,9 балів, а Циганков отримав 7,0.

За матч Довбик віддав 1 гольову передачу, 31 раз торкнувся м'яча, віддав 15 точних передач з 21 (71%), 1 раз пробив по воротах, 1 раз його удар заблокували, виграв 1 єдиноборство з 5, 10 раз втратив володіння, 1 раз сфолив, 1 раз заробив фол і 1 раз забрався в офсайд.

Циганков за 73 хвилини відзначився асистом, 46 разів торкнувся м'яча, віддав 29 точних передач із 37 (78%), 1 раз його удар заблокували, виграв 2 єдиноборства з 5, 12 разів втратив володіння, 1 раз сфолив, 1 раз заробив на собі фол і 1 раз успішно обіграв суперника за допомогою дриблінгу.

Найкращим гравцем поєдинку було визнано автора дубля у складі «Алавеса» Хона Гуріді (8,5).

Оцінки WhoScored за матч Алавес – Жирона – 2:2