28 квітня 2024 00:08

"Челсі" з Мудриком врятувався в матчі з "Астон Віллою". Українець зіграв з перших хвилин

Челсі Михайла Мудрика не зміг переграти Астон Віллу в поєдинку 35 туру англійської Прем'єр-ліги. Зустріч у Бірмінгемі завершилася з рахунком 2:2.

Астон Вілла та Челсі розписали результативну нічию в поєдинку 35-го туру АПЛ.

У першому таймі господарі забезпечили собі перевагу у два голи завдяки автоголу Кукурельї та м'ячу Роджерса перед самісінькою перервою.

Челсі міг претендувати на гол в першому таймі, якби Джексон вкотре не заліз в офсайд.

В другому таймі все перевернулося з ніг на голову для Астон Вілли: спочатку Мадуеке скоротив відставання в рахунку на 62-й хвилині, а за 20 хвилин потому Галлахер красивим ударом зрівняв рахунок.

Український вінгер Челсі Михайло Мудрик вийшов в основному складі, отримав жовту картку і був замінений на 90-й хвилині.