12 серпня 2023 18:58

Гол екс-динамівця Оріховського допоміг "Колосу" перемогти "Верес"

Колос обіграв Верес у домашньому матчі третього туру чемпіонату України, який відбувся 12 серпня (2:0).

Нападник ковалевців Денис Безбородько ударом головою на 25-й хвилині поєдинку замкнув навіс хавбека Павла Оріховського з правого флангу та вивів свою команду вперед.

На 72-й хвилині Оріховський забив другий м'яч Колоса, впевнено перегравши голкіпера Вереса Євгена Паста з 11-метрової позначки. Пенальті було призначено за фол захисника гостей Василя Гакмана на хавбеку господарів Олександра Демченка.

Верес намагався відігратися, але господарі надійно оборонялися і не дозволили супернику створити велику кількість гольових моментів біля своїх воріт.

Колос провів три матчі, набрав сім очок та піднявся на друге місце в українській Прем'єр-лізі, яке дозволяє зіграти у кваліфікації Ліги чемпіонів. Ковалівці обійшли у таблиці київське Динамо.

Верес після трьох поєдинків має в активі один заліковий пункт і знаходиться на 11-й сходинці у турнірній таблиці.

У четвертому турі чемпіонату України Колос зіграє 19 серпня на виїзді проти львівського Руху, а Верес того ж дня прийме полтавську Ворсклу.

Колос-Верес 2:0

Голи: Безбородько 25, Оріховський 72 (пен)

Колос: Фесюн, Лучкевич, Золотов, Бурда, Бондаренко (Салабай 82), Цуріков, Оріховський, Богданов (Болбат 82), Велетень (Демченко 52), Безбородько, М'якушко (Ільїн 67)

Запасні: Горох, Биценко, Ільїн, Гончаренко, Кукош, Мілько, Демченко, Криворучко, Болбат, Гусол, Салабай

Верес: Паст, Гакман (Кучеренко 73), Курко, Вовченко, Шевченко, Кучеров, Дахновський (Балан 11), Блізніченко (Шестаков 73), Яго (Гайдучик 73), В. Шарай, Марусич (Гагун 81)

Запасні: Когут, Коркодим, Гагун, Жуліо Сезар, Шестаков, Хондак, Кучеренко, С. Шарай, Балан, Гайдучик

Попередження: Золотов 4, Бурда 7, Безбородько 28, Велетень 51, М'якушко 58 — Яго 36