1 червня 2023 14:35

"У перерві він підійшов до мене": Зінченко розповів, завдяки кому забив дебютний гол за "Арсенал"

Український лівий захисник лондонського Арсеналу Олександр Зінченко поспілкувався з прес-службою Арсеналу та подякував тренеру за стандартами за свій дебютний гол у складі «канонірів».

Олександр Зінченко з перших ігор за Арсенал після свого переходу минулого літа з Манчестер Сіті став твердим гравцем основи команди Мікеля Артети.

Українцю довго не вдавалося відзначитись дебютним голом у складі лондонського колективу. Але у матчі 24-го туру АПЛ проти Астон Вілли (4:2) наш співвітчизник забив.

За той гол Зінченко подякував тренеру за стандартами Арсеналу Ніколю Ховеру за пораду, яка й дозволила українцеві відкрити рахунок забитим м'ячам за «канонірів».

«У першому таймі я просто залишався ззаду на кожному кутовому, а в перерві в роздягальні він підійшов до мене і сказав: «Алекс, дивись, у цих зонах багато місця, тепер на кутах з правого боку, тобі просто треба піти туди, і ми гратимемо коротко і будемо готові бити».

Очевидно, після першого правого кутового ми забили гол і це сталося завдяки йому», — сказав Зінченко.

25-річний Зінченко провів за лондонську команду 33 матчі, в яких забив один гол і зробив дві результативні передачі.
Арсенал завоював срібні медалі чемпіонату Англії за підсумками минулого сезону.