20 травня 2023 19:34

Тен Хаг: "Мені байдуже, що там у "Ліверпуля", МЮ треба виконати свою роботу. Ми не давали "Борнмуту" дихати 25 хвилин, але мали забивати ще раз"

Ерік тен Хаг відзначив перевагу «Манчестер Юнайтед» над «Борнмутом» (1:0) у 1-му таймі.

«Покритикувати команду можна лише за те, що вона не добила суперника. Ми мали забити ще один гол. Але так уже буває з цією командою, забивати непросто.

Каземіро відзначився чудовим голом. Ми притиснули суперника, не давали йому дихати в перші 25 хвилин.

Де Хеа помилився кілька тижнів тому, але помилитися може кожен. Ми захищаємось всією командою, ось чому у нас так багато сухих ігор. Сьогодні Давид зробив кілька чудових сейвів.

Мені все одно, що відбувається у «Ліверпуля», вся справа в нас, нам треба виконати свою роботу», – сказав головний тренер "МЮ".