20 травня 2023 19:03

Забарний не зміг зупинити МЮ: "Борнмут" з українцем в основі зазнав третьої поразки поспіль

У суботу, 20 травня, Борнмут 20-річного українського захисника Іллі Забарного дому поступився Манчестер Юнайтед (0:1) у матчі 37-го туру чемпіонату Англії.

Український захисник Ілля Забарний провів на полі усі 90 хвилин.

Рахунок у матчі гості відкрили вже на дев'ятій хвилині. Гол забив Каземіро після помилки Маркоса Сенесі, який буквально скинув м'яч під удар бразильцю.

Забивши гол, гості відверто грали за рахунком, намагаючись зберегти переможний результат. У поєдинку була невелика кількість небезпечних гольових моментів.

Кіффер Мур на 84-й хвилині мав найреальніший шанс зрівняти рахунок у матчі, проте чудово у воротах зіграв Давід де Хеа. Іспанець парирував удар ногою.

У підсумку МЮ втримав переможний рахунок 1:0 і набрав три важливі очки в контексті боротьби за Лігу чемпіонів.