6 січня 2023 19:17

Рашфорд визнаний найкращим гравцем "Манчестер Юнайтед" у грудні

Форварда «Манчестер Юнайтед» Маркуса Рашфорда визнано найкращим гравцем клубу в грудні, повідомляє офіційний сайт «червоних дияволів».

Після завершення чемпіонату світу в Катарі "Юнайтед" у період з 21 по 31 грудня зіграв три матчі. У грі Кубка ліги з "Бернлі" (2:0) Рашфорд забив другий гол своєї команди після передачі Скотта Мактомінея. У переможній зустрічі англійської Прем'єр-ліги з «Ноттінгем Форест» (3:0) англієць став автором переможного гола, вразивши ворота суперника на 19-й хвилині, а через три хвилини записав на свій рахунок гольову передачу на Антоні Марсьяля. Крім того, Рашфорд приніс своєму клубу мінімальну перемогу у грі з «Вулверхемптоном», забивши єдиний гол у матчі на 76-й хвилині.