31 грудня 2023 20:21

Хитрий хід Миколенка допоміг "Евертону" врятуватися в матчі з "Манчестер Сіті"

Евертон Віталія Миколенка у поєдинку 18-го туру чемпіонату Англії на виїзді грав із Манчестер Сіті. Українець традиційно зайняв місце на лівому фланзі оборони гостей та відіграв весь матч.

Перший тайм залишився за підопічними Хосепа Гвардіоли, які вийшли вперед зусиллями Ерлінга Холанда.

Однак після перерви Евертону вдалося відігратися і посприяв цьому Віталій Миколенко. На 64-хвилинці форвард «ірисок» Демарай Грей отримав передачу в штрафному майданчику суперника, а в цей час українець зробив забігання по краю, чим дезорієнтував захисника «містян». Нападник вдав, що віддає пас, але швидко розвернувся і завдав обвідного удару в дальній кут.

У результаті 1:1 – нічия явно на користь ліверпульців. Евертон набрав 15 очок і знаходиться на 16-й позиції в АПЛ. Чемпіонат Англії.