16 листопада 2022 22:52

Зінченко потрапив до нездорової компанії "Арсеналу": в Англії повідомили, що трапилося з українцем

Минулої суботи Арсенал провів останній перед перервою на чемпіонат світу матч, перегравши на виїзді Вулверхемптон з рахунком 2:0. Весь основний час на полі провів і Олександр Зінченко.

Лівий захисник Арсеналу Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі на гру з Вулверхемптоном і був замінений на Седрика лише у компенсований до другого тайму час.

А ось його одноклубнику Граніту Джаку пощастило менше. Швейцарець залишив поле вже на 16-й хвилині через проблеми зі здоров'ям. Як пише Evening Standard, у Джакі було нездужання шлунка.

Але хавбек, який уже вилікувався від недугу, був не єдиним гравцем Арсеналу з такою проблемою. Видання стверджує, що ще три чи чотири футболісти «канонірів» були нездорові, включаючи Зінченка.

Зазначимо, що перемога над «вовками» дозволила Арсеналу зміцнити своє лідерство у турнірній таблиці АПЛ та відірватися від Манчестер Сіті на п'ять очок.

Зінченко цього сезону провів за червоних дев'ять матчів у всіх турнірах, відзначившись одним асистом.