13 листопада 2022 22:38

Тен Хаг про МЮ: "Щоб брати трофеї, потрібна команда, а не лише 11 гравців. Цього ми й хочемо"

Ерік тен Хаг прокоментував перемогу над "Фулхемом" (2:1).

«У першому таймі ми грали досить добре і мали забивати більше голів. Ми вели лише 1:0, а після перерви мали чудовий момент.

Але два тайми ніколи не бувають однаковими, і футбол змінюється. "Фулхем" став грати все краще і краще, все більше домінувати, створювати моменти. Вони змогли зрівняти рахунок.

Останні 10 хвилин лишилися за нами. Дуже задоволений нашою стійкістю та холоднокровністю. Перемога пов'язана з вірою в те, що можна забити. Я дуже радий, що знову спрацювала заміна – не тільки про 11 гравців, потрібна команда, щоб вигравати трофеї. А це те, що ми хочемо.

Гол Гарначо – фантастика. Він показує характер, який вам потрібний. У стресовій ситуації він працює, впливає на гру, вірить. Я дуже радий, що ми змогли виховати молодого гравця. І це показує, що коли футболісти заслуговують, вони отримують свої шанси.

Він чудовий. Мені подобається, що він має велику віру. Ще з ним приємно працювати. Він любить футбол», – сказав тренер «Манчестер Юнайтед».