31 жовтня 2022 09:31
1

"Малиновському доводиться починати все наново": італійська преса видала аналіз гри хавбека "Аталанти"

У неділю Аталанта здобула виїзну перемогу над Емполі (0:2) у рамках 12-го туру чемпіонату Італії. На 65-й хвилині на полі у складі бергамців з'явився Руслан Малиновський.

За відведені півгодини Руслан Малиновський не зумів вразити статистичні портали, які низько оцінили гру українського атакуючого хава.

Італійська преса, однак, знайшла позитив у побаченому перформансі у виконанні Руслана та поставила йому оцінку 6. Так, видання TUTTOmercatoWEB зазначає, що українець змушений знову показувати свої якості, оскільки не має стабільного місця в основі.

«Добре підійшов до завдання, обробляв багато м'ячів, особливо коли доводиться починати все наново»

Calcio Atalanta досить лаконічно пройшлася Малиновським.

А CalcioMercato.com наголошує на тому, що півзахисник збірної намагався довести свою спроможність головному тренеру Аталанти Джан П'єро Гасперіні.

«Намагався справити враження на Гасперіні за півгодини, які йому дав тренер».

Цього сезону на рахунку 29-річного футболіста 11 матчів у складі «богині» (395 хвилин), у яких він по одному разу забив та асистував. Контракт Руслана з Аталантою, за його словами, є дійсним до 2024 року.