23 жовтня 2022 11:43

Тен Хаг після 1:1 з "Челсі": "МЮ потребує Роналду – це було видно. Цінний гравець для нас"

Ерік тен Хаг сказав, що «Ман Юнайтед» не вистачало Кріштіану Роналду у грі з «Челсі».

"МЮ" зіграв унічию з "Челсі" (1:1) у матчі 13-го туру АПЛ.

Роналду не було у заявці на цю гру як покарання за поведінку під час матчу попереднього туру АПЛ із «Тоттенхемом» (2:0). Тоді форвард відмовився від виходу на заміну на 87-й хвилині, після чого пішов у підтрибунне приміщення та залишив «Олд Траффорд».

“Роналду вміє забивати, це цінний гравець для нас. Так було завжди. Очевидно, ми потребуємо його. Це було видно і за матчем із «Челсі». Він здатний вирішувати моменти, це досить очевидно.

Думаю, я вже достатньо сказав про цю ситуацію. Давайте сконцентруємося на матчі – моя команда провела гарну гру, і я маю її похвалити.

Якщо команда здатна показати таке [відігратися на 94-й хвилині, пропустивши на 87-й], провівши чотири матчі за десять днів, повністю контролювати хід гри в першому таймі, а в другому діяти дуже організовано та відігратися, то після гри варто говорити саме про це», – сказав головний тренер «Манчестер Юнайтед».