15 вересня 2022 10:08

Беллінгем: "75 хвилин "Борусія" добре грала, але "Сіті" вистачило 15 хвилин, щоб змісти нас"

Півзахисник дортмундської «Боруссії» Джуд Беллінгем прокоментував поразку своєї команди у матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів із «Манчестер Сіті» (1:2). Нагадаємо, англійський клуб забив два голи наприкінці матчу і завоював перемогу.

«На даний момент важко знайти позитив. Я спустошений. Ми були за 15 хвилин від успіху, але такий футбол проти найсильніших команд. Важливо, щоб ми оговталися до вихідних.

Так грають великі команди. Ти не даєш їм зітхнути, а вони забивають з нізвідки, схиляючи чашу терезів на свій бік. Холанд не завжди в грі, але варто йому дати перепочинок, і він заб'є.

Ця гра була не з тих, в яких можна часто і довго володіти м'ячем. Ми усвідомлювали, що більшість гри ми залишатимемося без нього. Протягом 75 хвилин ми були чудові, але часу, що залишився, для «Сіті» було достатньо, щоб змісти нас зі свого шляху», — наводить слова Беллінгема офіційний сайт УЄФА.