15 вересня 2022 09:30

"Челсі" не зумів виграти два стартові матчі в групі Ліги чемпіонів вперше з сезону-1999/2000

Лондонський "Челсі" відзначився неприємним рекордом після 2-х турів групового етапу Ліги чемпіонів сезону-2022/2023.

"Аристократи" вчора, 14 вересня, не зуміли втримати перемогу в домашньому матчі з "РБ Зальцбург". На початку другого тайму господарі вийшли вперед. На 48-й хвилині забив Рахім Стерлінг після передачі Мейсона Маунта. Утримати рахунок матчу сині не змогли, і на 75-й хвилині австрійці зрівняли рахунок завдяки зусиллям Ноа Окафора після передачі Чуквубуйці Адаму.

У першому турі лондонці зазнав поразки від загребського "Динамо" з рахунком 0:1. Таким чином, уперше з сезону-1999/2000 "Челсі" не зумів здобути перемогу у двох стартових іграх на груповому етапі Ліги чемпіонів, повідомляє Opta Joe у своєму "твіттері". Тоді «аристократи» у першому турі головного європейського клубного турніру зіграли внічию з "Міланом" (0:0) і потім поступилися "Герті" (1:2).