24 липня 2022 19:05

Гол та асист Миколенка допомогли "Евертону" здобути яскраву перемогу перед грою з "Динамо"

Евертон Віталія Миколенка після завершення американського турне повернувся до Англії, де провів спаринг проти Блекпула з місцевого Чемпіоншипу.

Підопічні Френка Лампарда хотіли реабілітуватися перед уболівальниками за дві поразки у США від Арсеналу (0:2) та Міннесоти (0:4). Евертон після повернення до Англії нарешті порадував своїх фанатів результативними діями.

У стартові 11 хвилин Евертон забезпечив собі перевагу у два м'ячі: на шостій хвилині Миколенко замкнув подачу Патерсона з флангу.

Потім Девіс відгукнувся на передачу Рондона, переправивши м'яч у сітку. До перерви Блекпул стараннями Медіна відіграв один м'яч.

У другій половині роль хедлайнера на себе приміряв Деле Аллі, відзначившись дублем на "Блумфілд Роуд". Перший гол опального англійця стався за участю Миколенка.

Блекпул у проміжку між голами Деле провів ще один м'яч завдяки влучному удару Коннолі. Фінальний свисток зафіксував перемогу Евертона з рахунком 4:2.

Наступний спаринг Евертон проведе у п'ятницю, 29 липня, проти Динамо на "Гудісон Парк". Початок поєдинку – 21:45.