22 травня 2022 20:10

"Евертон" без Миколенка розгромно поступився "Арсеналу" - лондонці зіграють у Лізі Європи

Арсенал не мав особливих проблем з Евертоном, перегравши команду Лампарда з рахунком 5:1.

Арсенал забив першим — зробив це Мартінеллі з 11-метрового. Потім, через чотири хвилини, Нкетіа зробив рахунок 2:0. Один м'яч відіграли гості завдяки Ван де Беку.

У другому таймі Арсенал не збирався зупинятись. Седрик відзначився на 56, а ще один захисник Габріел забив на 59. Ближче до закінчення гри Едегор забив п'ятий м'яч.

Український захисник Евертона Віталій Миколенко на полі не з'явився.

Але ця перемога не допомогла команді Мікеля Артети досягли цілі — вийти у Лігу чемпіонів. Вони зіграють у наступному сезоні у Лізі Європи.

Арсенал - Евертон 5:1

Голи: Мартінеллі, 27, Нкетіа, 31, Седрік, 56, Габріел, 59, Едегор, 82 — Ван де Бек, 45+3