24 квітня 2022 23:13

Клопп: "Кількість здобутих "Ліверпулем" перемог за останні місяці просто нереальна"

Головний тренер Ліверпуля Юрген Клопп поділився враженнями після перемоги над Евертоном (2:0).

"Слава Богу, що у футболі два тайми. У першому ми грали не дуже добре. Суперник ускладнював нам життя, ми не могли пройти їхню останню лінію оборони. Нам не вистачало руху.

Ми діяли недостатньо швидко, пасували в зони, де суперник мав по дев'ять гравців. Пікфорд тримав м'яч по п'ять хвилин щоразу, коли той потрапляв до нього, тому ми не могли зловити ритм, щоб зламати їхній низький блок. Ми чекали від Евертона такої гри.

Число одержаних нами перемог за останні місяці просто нереальне. Потрібно працювати. Хлопці знову це зробили, і я дуже задоволений.

Якщо хтось вважає, що ми легко пролітатимемо такі матчі, хочу вибачитися, але такого не буде. Але якщо ми зможемо створювати таку атмосферу, як сьогодні, впоратися з нами протягом 95 хвилин буде дуже важко», – сказав Клопп в інтерв'ю ВВС.