9 квітня 2022 11:48

Холанд не забиває у 5-ти матчах Бундесліги поспіль. Це його найгірша серія у "Борусії"

Ерлінг Холанд п'ять матчів поспіль не забиває за «Боруссію» у Бундеслізі. передачу, але не забив.

Таким чином, безгольова серія 21-річного форварда в Бундеслізі тривала до 5 матчів.

Минулого разу Холанд забивав за «Боруссію» у чемпіонаті 22 січня – «Хоффенхайму» (3:2).

У тій грі він отримав травму і не грав до 13 березня. Це найгірша серія норвежця після переходу до «Борусії». До цього йому сім разів не вдавалося відзначитися у двох матчах Бундесліги поспіль.

Холанд не зміг забити в іграх проти «Армінії» (1:0), в якій він провів 28 хвилин на полі, «Майнца», проти якого він відіграв 34 хвилини, а також у матчах із «Кельном» (1:1), «РБ Лейпциг» (1:4) та «Штутгартом» (2:0). Наступним суперником «Боруссії» стане «Вольфсбург».

Відзначимо, що в березні Холанд зіграв за збірну Норвегії у товариських матчах. У двох іграх за національну команду він забив три м'ячі та віддав гольовий пас.

Цього сезону футболіст забив 23 голи та віддав 6 передач у 25 матчах за «Борусію» у всіх турнірах.