5 квітня 2022 08:40

У Лондоні нестандартно оцінили гру Ярмоленка: подробиці фінта з Англії

У матчі 31-го туру англійської Прем'єр-ліги Вест Хем Андрія Ярмоленка обіграв Евертон Віталія Миколенка - 2:1, пише zbirna.com.

Ось короткий, але дуже показовий, аналіз гри атакуючого півзахисника господарів і нашої національної команди, який вийшов на заміну на 82-й хвилині поєдинку.

Зазвичай, авторитетний та швидкий на розправу Football.London не виставляє бали та не коментує дії виконавців ВХЮ, якщо ті провели у грі менше 15 хвилин. Звичайно, якщо футболіст яскраво відзначився, зі знаком плюс або мінус, для нього роблять виняток.

У разі оцінювання Ярмоленка, вийшло, щось середнє. Бал за добу з хвостиком хвилин Андрій від наших колег не отримав. А ось показового коментаря удостоївся: «Героя матчу із Севільєю трибуни зустріли овацією». Здавалося б, нічого особливого. Але цього не зовсім необов'язкового моменту теж виражається підтримка українця місцевою пресою. Респект, хлопці.