10 березня 2022 10:21

Анчелотті про перемогу над "ПСЖ": "Тільки одна команда була на полі останні 30 хвилин. У "Реала" є щось фантастичне, особлива магія"

Карло Анчелотті вважає, що "Реал" повністю переграв ПСЖ в останні 30 хвилин матчу.

Головний тренер мадридського клубу прокоментував підсумки матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, що завершилася з рахунком 3:1.

"Було непросто, але ми проявили терпіння.

Хороший тиск з боку Бензема дозволив забити перший м'яч, і з цього моменту магія "Сантьяго Бернабеу" зіграла свою роль.

Цей гол надав нам сил і збентежив суперника. Останні 30 хвилин на полі була тільки одна команда.

Якщо ми граємо добре, то здатні на все. Початок матчу не задався, але нам вдалося змінити динаміку гри, ми проявили характер.

У нашої команди є щось фантастичне, особливий вид магії. Таких вечорів особисто у мене було не так багато. Це було незабутньо", - сказав Анчелотті.