5 березня 2022 22:41

Клопп про 1:0 з "Вест Хемом": "Ліверпулю" щастило, але не можна виграти стільки матчів, не спокушаючи долю час від часу"

Юрген Клопп пов'язав з везінням перемогу над "Вест Хемом".

"Ліверпуль" в 28-му турі Прем'єр-Ліги вдома переграв лондонців з рахунком 1:0.

"Не знаю, чи запам'ятаємо ми цю гру як одну з важливих. Ми знаємо, що "Вест Хем" хороший в різних аспектах. У першому таймі ми позбавляли їх таких ситуацій, але після перерви гра стала більш відкритою.

Вони розуміли, що їм потрібно грати більш прямолінійно, а ми були не такі гарні на підборі. Але завжди потрібно намагатися домогтися позитивного результату, і я задоволений, що нам це вдалося.

Якщо команда не так добре організована, потрібно пристрасно обороняти - ми це і зробили. В таких моментах нам пощастило. Але не можна виграти стільки матчів, як це зробили ми останнім часом, не спокушаючи долю час від часу.

Так що я задоволений результатом. Знаю, що ми можемо грати значно краще, але ми перемогли сильного суперника. Вони невипадково так високо в таблиці і рвуться в Європу", - сказав головний тренер.